• Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas- ZAPRASZAMY ! :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY ! :-)

    ZAPISY do KLUBU ! DOŁĄCZ do NAS !

  • Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

Z A P I S Y

2020/2021

! TRWAJĄ !
 

https://karatetradycyjne.sportsmanago.pl/rekrutacja

 



Licznik

1160883
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
132
100
1258
1057907
741
6504
1160883

UśmiechR E L A C J A   Z   T U R N I E J UUśmiech

 

 

UśmiechTO BYŁ BARDZO UDANY TURNIEJ ! Uśmiech

   W dniu 21.11.2020 r. w Warszawie w hali Sportowej przy ul. Siennickiej odbył się VII Turniej WARSA i SAWY w Karate Tradycyjnym, w którym wzięło udział blisko 250  zawodniczek z 21 klubów Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, a którego organizatorem był Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego "Praga- Południe" w Warszawie. Zawody zostały rozegrane w 48 konkurencjach w kategoriach wiekowych od przedszkolaków po kadetów, w konkurencjach: kata, kumite, a dla początkujących kichon i konkurs sprawnościowy, z podziałem na dziewczęta i chłopców.
Rywalizacji towarzyszyła pozytywna i przyjacielska atmosfera rywalizacji, duch walki, zasady fair play i  wiele sportowych emocji i wrażeń. Bardzo cieszył wysoki poziom sportowy startujących, dzięki czemu pojedynki były bardzo ciekawe.
Dla wszystkich startujących przygotowane zostały dyplomy za udział oraz upominek, dla najlepszych w poszczególnych konkurencjach puchar i medale, a dla początkujących dodatkowo medale za odwagę.

     Turniej odbył się pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Organizację imprezy wsparło finansowo m. st. Warszawy- Biuro Sportu i Rekreacji

     W imieniu organizatorów i zawodników składamy podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację zawodów, a w szczególności instruktorom i klubowiczom Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego "Praga- Południe" w Warszawie oraz rodzicom zawodników.

Zawody były relacjonowane " na żywo" na Facebooku: Karate Tradycyjne Warszawa https://www.facebook.com/warszawa.karate (nadal można oglądać relację filmową). Zapraszamy  do obejrzenia profesjonalnej fotorelacji na w/w koncie- link: Facebook

GRATULUJEMY
wszystkim zawodniczkom i zawodnikom ducha walki, a najlepszym w turnieju- wyników sportowych !

WYNIKI ZAWODNIKÓW
z Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego "Praga Południe":

 I miejsca:

Chrustek Nina - kata
   Pawińska Karina - kata
     Nogalska Marta - kichon
                               Kozłowska Emilia – konkurs sprawnościowy
                            Nogalska Marta - konkurs sprawnościowy
                             Rudnicki Maciej - konkurs sprawnościowy

 II miejsca:

   Borejko Karolina – kata
 Grzeszczyk Maja - kata
 Fus Aleksander - kata 
      Borkowska Bianka –  kata
Nowak Lubomir - kata
Cieciera Jan - kata
   Barańska Zofia - kichon
                                   Malinowska Zuzanna - konkurs sprawnościowy


 III miejsca

       Dąbrowska Gabriela - kata
     Klepaczewski Filip – kata
       
Woźniakiewicz Jakub - kata
      
Barański Krzysztof - kichon
    Rudnicki Maciej - kichon
                             Kowalczyk Artur - konkurs sprawnościowy

IV miejsca 

  Czyżewska Zofia - kata
     Wiekiera Weronika - kata
Cieciera Maria –  kata
              Leszczyński Aleksander – kata
                                     Tomala Joanna - kichonkon i kurs sprawnościowy
                     

WYNIKI TURNIEJU

 KATEGORIA WIEKOWA 14-15 LAT( KADECI)

DZIEWCZĘTA 

 KUMITE- 3 kyu i starsze stopnie

1. Orłowska Zofia - Lubelski KKT
2. Ożga Amelia - KKT Tomaszów Lubelski
3. Mosór Kinga - KKT Tomaszów Lubelski
4. Paczos Faustyna - KKT Tomaszów Lubelski

KATA – 3 kyu i starsze stopnie 

1. Orłowska Zofia - Lubelski KKT
2. Popławska Anna – MUKS Bytom
3. Ożga Amelia - KKT Tomaszów Lubelski
4. Warzecha Wiktoria – KKT Nidan Zielona Góra

CHŁOPCY

KUMITE – 3 kyu i starsze stopnie

 1. Majchrzak Daniel – Lubelski KKT
2. Muchowski Mikołaj – Lubelski KKT
3. Kacprzak Karol - AKT Płock
4. Wojciechowski Igor – AKT Płock

CHŁOPCY

Kata kadeci – 3 kyu i starsze stopnie

 1. Muchowski Mikołaj – Lubelski KKT
2. Majchrzak Daniel – Lubelski KKT
3. Miksa Paweł – Ozorkowski KK
4. Wojciechowski Igor – AKT Płock

KATEGORIA WIEKOWA 12-13 LAT

DZIEWCZĘTA 

Kumite indywidualne 9-7 kyu

1. Ptaszek Natalia - Qi Karate Klub
2. Krężlewicz Kinga - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
3. Kłósek Nadia - Qi Karate Klub
4. Markuszewska Natalia - Karate Klub Pruszków

CHŁOPCY

Kumite indywidualne 9-7 kyu

1. Sławiński Bartosz - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
2. Rudkiewicz Tomasz - Klub Karate "NIDAN" Zielona Góra

DZIEWCZĘTA

Kumite indywidualne 6-4 kyu

1. Miksa Anna - Ozorkowski Klub Karate
2. Wysocka Barbara - Karate Klub Pruszków
3. Woźnialis Zofia - Karate Klub Pruszków
4. Stępień Nikola - Lubelski Klub Karate Tradycyjnego

CHŁOPCY

Kumite indywidualne 6-4 kyu

1. Krzemiński Cyprian - Klub Karate Shoto w Pile
2. Neć Maksymilian - Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
3. Bednarz Jakub - Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
4. Liszka Wojciech - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

DZIEWCZĘTA

Kumite indywidualne 3-1 kyu

1. Malinowska Nadia - Karate Klub Pruszków
2. Czapnik Zuzanna - Krakowski KKT
3. Ciorgoń Pola - Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4. Iwanowska Olga - Karate Klub Pruszków

CHŁOPCY

Kumite indywidualne 3-1 kyu

1. Zamorski Aleksander - Akademia Sportu i Karate Warszawa
2. Kałasznikow Konrad- Klub Karate "NIDAN" Zielona Góra
3. Kaszanek Kamil - Akademia Karate Tradycyjnego Płock

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 7 kyu

1. Ptaszek Natalia - Qi Karate Klub
2. Markuszewska Natalia - Karate Klub Pruszków
3. Kłósek Nadia - Qi Karate Klub
4. Mroczyńska Julia - Klub Karate Tradycyjnego Biłgoraj

CHŁOPCY

Kata indywidualne 7 kyu

1. Rudkiewicz Tomasz - Klub Karate "NIDAN" Zielona Góra
2. Sławiński Bartosz - Akademia Karate Tradycyjnego Płock

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 6 kyu

1. Woźnialis Zofia - Karate Klub Pruszków
2. Grzeszczyk Maja - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
3. Skóra Lena - Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4. Czyżewska Zofia - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie

CHŁOPCY

Kata indywidualne 6 kyu

1. Jargiło Oliwier - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego
2. Włodarczyk Tomasz - Karate Klub Sochaczew
3. Wiśniewski Jacek - Karate Klub Sochaczew

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 5-4 kyu

1. Kącka Gabriela - Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
2. Miksa Anna - Ozorkowski Klub Karate
3. Stępień Nikola - Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4. Dymowska Małgorzata – Mazowiecka Akademia Karate

CHŁOPCY

Kata indywidualne 5-4 kyu

1. Neć Maksymilian - Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
2. Pikiel Szymon - Karate Klub Pruszków
3. Liszka Wojciech - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego
4. Bednarz Jakub - Tomaszowska Akademia Sztuk Walki

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 3-1 kyu

1. Ostrowska Monika - Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Malinowska Nadia - Karate Klub Pruszków
3. Chorąży Magdalena - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego
4. Czechowska Ewa - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

CHŁOPCY

Kata indywidualne 3-1 kyu

1. Kałasznikow Konrad - Klub Karate "NIDAN" Zielona Góra
2. Kaszanek Kamil - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
3. Zamorski Aleksander - Akademia Sportu i Karate Warszawa

KATEGORIA WIEKOWA 10-11 LAT

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 9-8 kyu

1. Kowalska Julia - Karate Klub Pruszków
2. Borkowska Bianka - Uczniowski KKT Halinów
3. Kisiel Lena - Karate Klub Pruszków
4. Cieciera Maria - Uczniowski KKT Halinów

CHŁOPCY

Kata indywidualne 9-8 kyu

1. Małek Wojciech - Karate Klub Pruszków
2. Nowak Lubomir - Uczniowski KKT Halinów
3. Ołtarzewski Franciszek - Karate Klub Sochaczew
4. Czerlonek Miłosz – AKT Płock

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 7 kyu

1. Grochowska Helena – QI Karate
2. Różańska Zuzanna – KKT Ryki
3. Jagodzińska Karolina - Akademia Sportu i Karate Warszawa
4. Wiekiera Weronika - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie

CHŁOPCY

Kata indywidualne 7 kyu

1. Okrój Jakub - Włocławski Klub Karate Tradycyjnego
2. Mały Maksymilian - KK "NIDAN" Zielona Góra
3. Czapnik Jacek - Krakowski KKT
4. Małek Wojciech - Karate Klub Pruszków

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 6 kyu

1. Wolska Michalina - Klub Karate "NIDAN" Zielona Góra
2. Cieśla Julia - Krakowski KKT
3. Błaszkiewicz Matylda - Akademia Sportu i Karate Warszawa
4. Tryboń Klara - Krakowski KKT

CHŁOPCY

Kata indywidualne 6 kyu

1. Bińczycki Emil - Klub Karate "NIDAN" Zielona Góra
2. Skóra Rafał - Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Makowski Wiktor - Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4. Filiński Filip - AKT Płock

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 5-4 kyu

1. Chrustek Nina - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
2. Pogoda Oliwia – MUKS Bytom
3. Gwizdowska Ksenia - Klub Karate Shoto w Pile
4. Majewska Antonina - Krakowski KKT

CHŁOPCY

Kata indywidualne 5-4 kyu

1. Kłys Dominik - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
2. Kotuła Franciszek - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego
3. Szcząchor Antoni - Karate Klub Pruszków
4. Świątkowski Kuba - Karate Klub Sochaczew

KATEGORIA WIEKOWA 8-9 LAT

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 9-8 kyu

1. Dziedzic Rita - QI Karate
2. Baranowska Antonina - Krakowski KKT
3. Gołebiewska Lidia -  Akademia Sportu i Karate Warszawa
4. Kwiatkowska Pola -  Akademia Sportu i Karate Warszawa

CHŁOPCY

Kata indywidualne 9-8 kyu

1. Wylamowski Dominik - Akademia Sportu i Karate Warszawa
2. Cieciera Jan - Uczniowski KKT Halinów
3. Skalski Filip - Akademia Sportu i Karate Warszawa
4. Małkiewicz Jakub - AKT Płock

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 7 kyu

1. Lubecka Zofia -  Akademia Sportu i Karate Warszawa
2. Borejko Karolina - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
3. Turewicz Zofia - Klub Karate Tradycyjnego Ryki
4. Hejmo Karolina – QI Karate

CHŁOPCY

Kata indywidualne 7 kyu

1. Kowalski Maksymilian - Karate Klub Pruszków
2. Pierścionek Dawid – Lubelski KKT
3. Klepaczewski Filip – Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
4. Leszczyński Aleksander – Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 6 kyu

1. Matyasik Łucja - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego
2. Maciejewska Sandra – Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3. Dąbrowska Gabriela - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
4. Leżańska Lena - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

CHŁOPCY

Kata indywidualne 6 kyu

1. Szczepanik Jakub - Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Słodkowicz Krzysztof - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego
3. Warzecha Michał - Klub Karate "NIDAN" Zielona Góra
4. Szepelak Jakub – Krakowski KKT

KATEGORIA WIEKOWA 7 LAT i młodsi

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 9-8 kyu

1. Włodarczyk Maja - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
2. Szymańska Julia - AKT Piaseczno
3. Grabarczuk Kamila - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego
4. Fabian Hanna -  Akademia Sportu i Karate Warszawa

CHŁOPCY

Kata indywidualne 9-8 kyu

1. Maciejewski Wiktor - Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2. Fus Aleksander - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
3. Woźniakiewicz Jakub - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
4. Sosiński Marcel - Akademia Sportu i Karate Warszawa

DZIEWCZĘTA

Kata indywidualne 7 kyu

 1. Pawińska Karina - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
2. Sosińska Julianna - Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego
3. Chęcińska Maria - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
4. Bodzon Joanna - Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

CHŁOPCY

Kata indywidualne 7 kyu

1. Chmielek Milan - Krakowski Klub Karate Tradycyjnego
2. Kuś Stanisław - Akademia Karate Tradycyjnego Płock

KATEGORIA WIEKOWA 10-13 LAT

DZIEWCZĘTA

,,Pierwszy krok’’ Kichon

1. Grabarczyk Maja - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
2. Gątarek Oliwia - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
3. Pękala Michalina - Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

CHŁOPCY

,,Pierwszy krok’’ Kichon

1. Beczek Adam - Klub Karate Tradycyjnego Ryki
2. Waśkiewicz Leopold- Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

KATEGORIA WIEKOWA 7-9 LAT

DZIEWCZĘTA

,,Pierwszy krok’’ Kichon

1. Beczek Magdalena - Klub Karate Tradycyjnego Ryki
2. Barańska Zofia - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
3. Dollmann Nadia - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
4. Tomala Joanna - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie

CHŁOPCY

,,,Pierwszy krok’’ Kichon

1. Ołtarzewski Remigiusz - Karate Klub Sochaczew
2. Chyszpański Igor - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
3. Barański Krzysztof - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
4. Zjawiński Oktawian - Akademia Karate Tradycyjnego Płock

KATEGORIA WIEKOWA 6 LAT i młodsi

DZIEWCZĘTA

,,Pierwszy krok’’ Kichon

1. Nogalska Marta - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
2. Erlich Liliana - Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego
3. Sarnowska Łucja - Akademia Sportu i Karate Warszawa
4. Milewska Julia - Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

CHŁOPCY

,,Pierwszy krok’’ Kichon

1. Gałązka Ksawery - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
2. Martynowski Kuba - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
3. Rudnicki Maciej - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
4. Kuś Franciszek – AKT Płock

KATEGORIA WIEKOWA 7-9 LAT

DZIEWCZĘTA

,,Pierwszy krok’’ konkurs sprawnościowy

1. Kozłowska Emilia - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
2. Fabian Hanna - Akademia Sportu i Karate Warszawa
3. Jagodzińska Martyna - Akademia Sportu i Karate Warszawa
4. Tomala Joanna - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie

CHŁOPCY

,,Pierwszy krok’’ konkurs sprawnościowy

1. Grabarczyk Dawid - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
2. Warecki Krzysztof
3. Ołtarzewski Remigiusz - Karate Klub Sochaczew
4. Zjawiński Oktawian - Akademia Karate Tradycyjnego Płock

KATEGORIA WIEKOWA 6 LAT i młodsi

DZIEWCZĘTA

,,Pierwszy krok’’ konkurs sprawnościowy

1. Nogalska Marta - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
2. Malinowska Zuzanna - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
3. Sarnowska Łucja - Akademia Sportu i Karate Warszawa
4. Szepelak Wiktoria – Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

CHŁOPCY

,,Pierwszy krok’’ konkurs sprawnościowy

1. Rudnicki Maciej - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
2. Gałązka Ksawery - Akademia Karate Tradycyjnego Płock
3. Kowalczyk Artur - Uczniowski KKT ,,Praga Południe’’ w Warszawie
4. Perszyński Jakub - Akademia Karate Tradycyjnego Płock

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.