• Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas- ZAPRASZAMY ! :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY ! :-)

    ZAPISY do KLUBU ! DOŁĄCZ do NAS !

  • Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

Z A P I S Y

2020/2021

! TRWAJĄ !
 

https://karatetradycyjne.sportsmanago.pl/rekrutacja

 



Licznik

1142115
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
259
266
1594
1037701
5516
6328
1142115

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
26.04.2015r., PIASTÓW
FOTORELACJA

 


Zawodnicy UKKT "Praga Południe" w dniu 26.04.2015r. wzięli udział
w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego, które odbyły się w Piastowie !
Z dumą informujemy, że reprezentacja naszego klubu przywiozła ze sobą wiele medali !
Aż 17 razy stanęli na podium z czego 9 razy zostali nagrodzeni złotym medalem !!!! :-)

WYNIKI:

 

Grupa A (2008 i młodsi)

 

Dziewczynki

 

1. Daria Dolna (Płocka AKT)                                                                      

 

2. Dominika Kropacz (Ai-do Warszawa)

 

3. Hanna Zabój (UKS Karate Grodzisk Maz.)

 

4. Patrycja Rutkowska  (KK Wesoła)

 

Chłopcy

 

1. Wojtek Ulewicz (UKS Karate Grodzisk Maz.)

 

2. Szymon Gryniewicz (KK Pruszków)

 

3. Grzegorz Lipiński (UKS Karate Grodzisk Maz.)

 

4. Gabryś Pietrzak (Płocka AKT)

 

 

Grupa B (2007-2006)

 

Dziewczynki – grupa do 7 kyu                                  Dziewczynki – grupa od 6 kyu

 

1. Malwina Celmer (Płocka AKT)                              1. Zosia Koczeska (KK Pruszków)

 

2. Aleksandra Maliszewska (KK Wesoła)                              2. Klaudia Zielińska (Płocka AKT)

 

3. Marta Pietrzak (UKS Karate)                                 3. Karolina Borowiecka (Ai-do Warszawa)

 

4. Julia Wołyńska (Płocka AKT)                                 4. Wiktoria Krupa (Ai-do Warszawa)

 

Chłopcy – grupa do 7 kyu                                           chłopcy – grupa od 6 kyu

 

1. Hubert Pawlak (Płocka AKT)                                 1. Antoni Słowiński (UKKT Praga Płd.)

 

2. Dawid Skibiński (Płocka AKT)                                               2. Maciej Książek (Ai-do Warszawa)

 

3. Kacper Dobaczewski (Płocka AKT)                                       3. Marek Dębicki (Ai-do Warszawa)

 

4. Mateusz Pioterczak (UKS Karate Grodzisk)                           4. Staś Piątek (Ai-do Warszawa)

 

 

Grupa C (2005-2004)

 

Dziewczynki – grupa do 7 kyu                                  dziewczynki – grupa od 6 do 4 kyu

 

1. Julia Skibińska (Płocka AKT)                                  1. Daria Kropacz (Ai-do Warszawa)

 

2. Gabrysia Wawrzyńczyk (UKKT Praga Płd.)      2. Patrycja Górnicka (Płocka AKT)

 

3. Zuzanna Bukowska (UKS Karate)                        3. Gabriela Szredzińska (KK Wesoła)

 

4. Weronika Romak (UKKT Praga Płd.)                  4. Magda Malinkiewicz (KK Pruszków)

 

Dziewczyki – grupa 3-1 kyu

 

1. Zuzanna Majek (UKKT Praga Płd.)

 

2. Alicja Cichocka (Ai-do Warszawa)

 

Chłopcy – grupa do 7 kyu                                           chłopcy – grupa od 6 do 4 kyu

 

1. Jakub Kwaczyński (UKS Karate)                           1. Mario Sardano (MKKT Nikobushi)

 

2. Bartek Dolny (Płocka AKT)                                     2. Ignacy Mikołajczuk (KK Wesoła)

 

3. Tomasz Maszewski (Płocka AKT)                        3. Leon Koczeski (KK Pruszków)

 

4. Łukasz Korneluk (KK Wesoła)                                              4. Paweł Czarzasty (Płocka AKT)

 

Chłopcy – grupa 3-1 kyu

 

1. Sebastian Gruca (UKKT Praga Płd.)

 

2. Oskar Sługocki (Ai-do Warszawa)

 

3. Mikołaj Czaszyński (Ai-do Warszawa)

 

4. Aleksander Mańka (Ai-do Warszawa)

 

 

 

 

 

Młodzik (2003-2002)

 

Dziewczynki – grupa do 7 kyu                                  dziewczynki – grupa 6-4 kyu

 

1. Patrycja Jaworek (Płocka AKT)                            1. Ada Szczepanek (UKKT Praga Płd.)

 

2. Zuzanna Dobaczewska (Płocka AKT)                       2. Iza Figiel (UKKT Praga Płd.)

 

3. Julia Pawlak (Płocka AKT)                                       3. Antonian Wajs (UKKT Praga Płd.)

 

4. Wiktoria Łopińska (Płocka AKT)                           4. Melania Zaremba (KK Pruszków)

 

Dziewczynki – grupa 3-1 kyu

 

1. Michalina Floriańska (Ai-do Warszawa)

 

2. Marta Okrasa (KK Wesoła)

 

Chłopcy – grupa do 7 kyu                                           chłopcy – grupa 6-4 kyu

 

1. Antoni Kukowski (UKS Karate)                            1. Mateusz Derelkowski (UKKT Praga Płd.)

 

2. Jakub Żukowski (KK Pruszków)                           2. Michał Pszczółkowski (Ai-do Warszawa)

 

3. Błażej Lotarski (Płocka AKT)                                  3. Kacper Środowski (Ai-do Warszawa)

 

4. Dawid Zagańczyk (UKS Karate)                            4. Andrzej Gwiazda (KK Pruszków)

 

Chłopcy – grupa 3-1 kyu

 

1. Piotr Bojanowski (KK Pruszków)

 

2. Sebastian Chrzanowski (Ai-do Warszawa)

 

3. Igor Klukowski (KK Pruszków)

 

4. Stanisław Świtała (Ai-do Warszawa)

 

 

Junior młodszy (2000-2001)

 

Dziewczynki

 

KATA                                                                                   KUMITE

 

1. Klementyna Tatarska (Ai-do Warszawa)          1. Julia Wróbel (UKKT Praga Płd.)

 

2. Monika Soczewka (Płocka AKT)                          2. Monika Soczewka (Płocka AKT)

 

3. Weronika Jagodzińska (Płocka AKT)                  3. Klementyna Tatarska (Ai-do Warszawa)

 

4. Katarzyna Marlega (KK Pruszków)

 

FUKUGO

 

1. Monika Soczewka (Płocka AKT)

 

2. Klementyna Tatarska (Ai-do Warszawa)

 

Chłopcy

 

KATA                                                                                                   KUMITE

 

1. Aleksander Stańczyk (KK Pruszków)                                 1. Aleksander Stańczyk (KK Pruszków)

 

2. Tomasz Burchard (UKS Karate Grodzisk Maz.)                        2. Tomasz Burchard (UKS Karate)

 

3. Jakub Gazewski (KK Pruszków)                                           3. Igor Figacz (KK Pruszków)

 

4. Piotr Mulawa (KK Pruszków)                                                3. Kacper Mitoraj (Ai-do Warszawa)

 

FUKUGO

 

1. Aleksander Stańczyk (KK Pruszków)

 

2. Jakub Gazewski (KK Pruszków)

 

3. Igor Figacz (KK Pruszków)

 

3. Kacper Mitoraj (Ai-do Warszawa)

 

 

Junior ( 1999-1998)

 

Dziewczęta

 

KATA                                                                                   KUMITE

 

1. Paulina Capek (KK Wesoła)                                   1. Aleksandra Boniecka (Ai-do Warszawa0

 

2. Natalia Gawrońska (KK Wesoła)                         2. Natalia Gawrońska (KK Wesoła)

 

3. Aleksandra Boniecka                (Ai-do Warszawa)           3. Paulina Capek (KK Wesoła)

 

FUKUGO

 

1. Natalia Gawrońska  (KK Wesoła)

 

2. Paulina Capek (KK Wesoła)

 

Chłopcy

 

KATA                                                                                                   KUMITE

 

1. Ernest Figiel  (UKKT Praga Płd.)                                     1. Ernest Figiel (UKKT Praga Płd.)

 

2. Patryk Kamiński (KK Pruszków)                                           2. Patryk Kamiński (KK Pruszków)

 

3. Adrian Karpiński (KK Wesoła)                                              3. Kamil Kowalczyk (UKKT Praga Płd.)

 

4. Adam Bednarski (Płocka AKT)

 

FUKUGO

 

1. Adrian Karpiński (KK Wesoła)

 

2. Patryk Kamiński (KK Pruszków)

 

 

Młodzieżowiec (1997 – 1995)

 

KOBIETY

 

KATA                                                                                                   KUMITE

 

1. Ada Bromek (KK Pruszków)                                                  1. Ada Bromek (KK Pruszków)

 

2. Angelika Kukla (Ai-do Warszawa)                                       2. Anna Larisch (KK Wesoła)

 

3. Natalia Lisowska (Ai-do Warszawa)                                   3. Natalia Lisowska (Ai-do Warszawa)

 

4. Anna Larisch (KK Wesoła)                                                      3. Maja Tylenda (Ai-do Warszawa)

 

FUKUGO                                                                                           KOGO KUMITE

 

1. Ada Bromek (KK Pruszków)                                                  1. Ada Bromek (KK Pruszków)

 

2. Maja Tylenda (Ai-do Warszawa)                                         2. Anna Larisch (KK Wesoła)

 

3. Natalia Lisowska (Ai-do Warszawa)                                   3. Natalia Lisowska (Ai-do Warszawa)

 

3. Anna Larisch (KK Wesoła)                                                      3. Maja Tylenda (Ai-do Warszawa)

 

Mężczyźni

 

KATA                                                                                   KUMITE

 

1. Damian Falkowski (KK Pruszków)                       1. Kacper Słowikowski (KK Pruszków)

 

2. Kacper Słowikowski (KK Pruszków)                   2. Mateusz Przystupa (Ai-do Warszawa)

 

3. Mikołaj Malinowski   (KK Wesoła)                      3. Mikołaj Malinowski (KK Wesoła)

 

4. Jan Szopa (UKKT Praga Płd.)                               3. Damian Falkowski (KK Pruszków)

 

FUKUGO                                                                            KOGO KUMITE

 

1. Mateusz Przystupa (Ai-do Warszawa)                             1. Damian Falkowski (KK Pruszków)

 

2. Damian Falkowski (KK Pruszków)                       2. Mateusz Przystupa (Ai-do Warszawa)

 

3. Kacper Słowikowski (KK Pruszków)                   3. Kacper SSłowikowski (KK Pruszków)

 

3. Mikołaj Malinowski (KK Wesoła)                        3. Mikołaj Malinowski (KK Wesoła)

 

 

SENIOR (1994 i starsi)

 

Mężczyźni

 

KATA                                                                                   KUMITE

 

1. Mateusz Wanat (KK Pruszków)                           1. Mateusz Wanat (KK Pruszków)

 

2. Kajetan Słowikowski (KK Pruszków)                 2. Kajetan Słowikowski (KK Pruszków)

 

3. Maciej Medyński (KK Pruszków)                        3. Maciej Szcząchor (KK Pruszków)

 

4. Maciej Szcząchor (KK Pruszków)                         3. Michał Mierzejewski (Ai-do Warszawa)

 

FUKUGO                                                                            KOGO KUMITE

 

1. Maciej Medyński (KK Pruszków)                        1. Maciej Medyński (KK Pruszków)

 

2. Mateusz Wanat (KK Pruszków)                           2. Maciej Szcząchor (KK Pruszków)

 

3. Maciej Szcząchor (KK Pruszków)                         3. Mateusz Wanat (KK Pruszków)

 

3. Kajetan Słowikowski (KK Pruszków)                 3. Michał Mierzejewski (Ai-do Warszawa)

 

 

 

SENIOR PLUS (Rodzice) - KATA

 

Kobiety                                                                                                             Mężczyźni

 

1. Magdalena Koczeska (KK Pruszków)                                1. Jacek Szewczuk (MKKT Nikobushi)

 

2. Dorota Wiśniewska-Zakowicz (MKKT Nikobushi)               2. Tomasz Mikołajczuk (UKKT Praga )

 

3. Joanna Gawrońska (KK Wesoła)                                         3. Robert Łuczyński (UKS Karate)

 

4. Anna Karpińska (KK Wesoła)                                                4. Zbigniew Małecki (KK Pruszków)

 

 

 

 

 

KATA DRUŻYNOWE

 

Grupa A+B (2006 i młodsi)

 

1. Ai-do Warszawa (Marek Dębicki, Franciszek Koprowski, Maciej Książek)

 

2. Płocka Akademia Karate Trad. (Kacper Dobaczewski, Hubert Pawlak, Dawid Skibiński)

 

3. Ai-do Warszawa (Karolina Borowiecka, Wiktoria Krupa, Ania Pszczółkowska)

 

4. Płocka Akademia Karate Trad. (Malwina Celmer, Paulina Lelusz, Klaudia Zielińska)

 

Grupa C+D (2002-2005)

 

Chłopcy

 

1. MKKT Nikobushi (Jan Szelągowski, Mario Sardano, Mikołaj Stybliński)

 

2. Ai-do Warszawa (Michał Czaszyński, Aleksander Mańka, Oskar Sługocki)

 

3. Karate Klub Pruszków (Leon Koczeski, Łukasz Marlęga, Adam Wilczyński)

 

4. Płocka Akademia Karate Trad. (Paweł Czarzasty, Jan Kralski, Igor Wojciechowski)

 

Dziewczynki

 

1. Ai-do Warszawa (Ala Cichocka, Daria Kropacz, Michalina Floriańska)

 

2. Płocka Akademia Karate Trad. (Zuzanna Dobaczewska, Patrycja Jaworek, Julia Pawlak)

 

3. Karate Klub Pruszków (Dominika Łukasiewicz, Zuzanna Olszewska, Mela Zaremba)

 

4. Płocka Akademia Karate Trad. (Magda Choinkowski, Julia Skibińska, Agnieszka Żendarska)

 

EN-BU

 

Grupa A+B

 

1. Ai-do Warszawa (Marek Dębicki, Maciej Książek)

 

2. Płocka Akademia Karate Trad. (Hubert Pawlak, Dawid Skibiński)

 

3. Karate Klub Pruszków (Zosia Koczeska, Jan Gwiazda)

 

Grupa C+D

 

M/M

 

1. MKKT Nikobushi (Jan Szelągowski, Mario Sardano)

 

2. UKKT Praga Płd. (Patryk Podwójcic, Tymoteusz Sors-Lachert)

 

3. Karate Klub Pruszków (Leon Koczeski, Adam Wilczyński)

 

4. Ai-do Warszawa (Michał Czaszyński, Oskar Sługocki)

 

K/M

 

1. UKKT Praga Płd. (Sebastian Gruca, Zuzanna Majek)

 

2. Ai-do Warszawa (Michał Czaszyński, Michalina Floriańska)

 

3. Ai-do Warszawa (Alicja Cichocka, Aleksander Mańka)

 

4. Ai-do Warszawa (Oskar Sługocki, Daria Kropacz)

 

Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.