• Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas- ZAPRASZAMY ! :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY ! :-)

    ZAPISY do KLUBU ! DOŁĄCZ do NAS !

  • Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

Z A P I S Y

2020/2021

! TRWAJĄ !
 

https://karatetradycyjne.sportsmanago.pl/rekrutacja

 



Licznik

1142127
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
271
266
1606
1037701
5528
6328
1142127

EGZAMINY NA STOPNIE UCZNIOWSKIE 9-4kyu
WYNIKI


Uprzejmie informujemy, że dnia 17.12.2014r. odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie 9-4kyu członków
Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego "Praga Południe",
a przeprowadzone zostały przez
Sensei Andrzeja Maciejewskiego - Egzaminatora Polskiego Związku Karate Tradycyjnego

Do egzaminu przystąpiło aż 121 zawodników, którzy otrzymali wynik pozytywny !
Serdecznie gratulujemy !

WYNIKI EGZAMINÓW

Egzamin na stopień 9kyu:

Piotr Siwek
Krzysztof Siwek
Michał Siwek
Stanisław Olechowski
Martyna Szwedowska
Filip Czerwiński
Daniel Okniński
Gabriela Jankowska
Hubert Mitrofaniuk
Jerzy Kalina
Wiktor Gładysz
Julian Różycki
Jan Skalski
Urszula Welenc
Jan Lizak
Oliwia Mazurkiewicz
Oliwia Zabuska
Błażej Szlaski
Zygmunt Karbowski
Ida Karbowska
Michał Mazur
Tymoteusz Szukalak
Oliwier Walasiński
Franciszek Kotkiewicz
Franciszek Duda
Julius Sudvojus
Maja Maleńczyk
Kamil Ptaszek
Oliwia Bartela
Mikołaj Skowron
Adam Woźnica
Paulina Kołodziejska
Joanna Siembab
Franciszek FIlary
Blanka Woś
Wiktoria Trzcińska
Mateusz Owczarczyk
Leonard Żaczko
Kalina Laskowska
Oliwia Ziółkowska
Gabriela Opielińska
Oskar Bińkowski
Maxymilian Kozerski
Kacper Kowalski
Jan Owczarczy
Tymon Trampler
Stanisław Kowański
Antonina Zientała
Nina Wawrzyniak
Włodzimierz Ilski
Antoni Kowalski
Kamil Listkiewicz
Bianka Skalska
Tomasz Jerzy Wesołowski
Ryszard Wawrzyńczyk
Jakub Cowper
Marika Rybacka
Szymon Nizikowski
Franciszek Bożyczko
Jakub Gawinek
Karolina Tryc
Damian Tryc
Kamila Perkowska
Oliwier Bondyra
Oliwia Bonryda
Natalia Ptaszek
Emilia Ptaszek
Michał Chludziński
Zofia Czyżewska
Miłosz Jurczak
Tobiasz Kijewski
Sylwester Żelazny
Zuzanna Oleksy
Sławomir Oleksy
Antoni Kulig
Michał Siuda
Aleksander De Virion
Jagoda Mościcka
Jan Świątkiewicz
Mieszko Żelazny
Alan Sałaciński
Gabriel Czerski
Antoni Brożyna
Tymon Kowalski
Tomasz Maroszek
Magdalena Czerkas
Weronika Romak
Adam Maleńczyk

Egzamin na stopień 8kyu:

Łukasz Choma
Joanna Siembab
Patryk Bartnicki
Natalia Opałka
Jakub Pierlejewski
Kacper Chaberski
Bartłomiej Krasiński
Michał Litwińczuk
Wojciech Werner
Michał Kozłowski
Bartosz Grabiński
Marek Zazulak
Chojniak Maksymilian

Egzamin na stopień 7kyu:

Michał Maleńczyk
Jakub Kobyliński
Jakub Siembab
Olaf Woś
Nina Wawszczyk
Ahmed Mahmoud
Wojciech Konopka
Leszczyński Karol

Egzamin na stopień 6kyu:

Mikołaj Wojtasiewicz
Rafał Komuda
Adam Jezior
Kamil Łasek
Kacper Grudziński
Sergiusz Jóźwiak
Mikołaj Chraniu

Egzamin na stopień 5kyu:

Patryk Podwójcic
Tymoteusz Sors-Lachert
Jolanta Goldjan

Egzamin na stopień 4kyu:

Natalia Sokulska
Antoni Słowiński

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy !Uśmiech

 

 

Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.