• WAKACJE 2018 - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    WAKACJE 2018- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • WAKACJE 2018- ZAPRASZAMY  !
  • WAKACJE 2018- ZAPRASZAMY  !

    WAKACJE ! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • WAKACJE z KARATE 2018- ZAPRASZAMY !

    WAKACJE z KARATE 2018- ZAPRASZAMY ! :-)

    Czytaj więcej...
  • WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-) Letnia Akademia Karate (Roztocze) - START!

    WAKACJE Z KARATE' 2018 !       Letnia Akademia Karate (Roztocze)    START!

  • WAKACJE Z KARATE' 2018 ! - START! :-)

    WAKACJE Z KARATE' 2018 ! - START !:-)


Licznik

787172
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
373
291
2593
679329
9306
13851
787172

MiędzynarodwTurniej

Ararat Cup 2018

 

Medale reprezentacji Polski na Ararat Cup 2018

 

W dniach 5-6 maja 2018 r. w Erywaniu w Armenii odbył się I Międzynarodowy Ararat Cup - turniej w tradycyjnym karate-do, w którym wzięło udział ponad 400 zawodników z 6 krajów: Armenii, Górskiego Karabachu, Iranu, Mołdawii, Polski i Rosji.
Polska reprezentacja spisała się doskonale, zdobywając 11 medali!

Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w Warszawie godnie reprezentował Michał Maślak zdobywając I miejsce w kumite indywidualnym, I miejsce w fuku-go oraz II miejsce w en- bu m/m! 

Turniej poprzedziło seminarium poprowadzone przez senseia Włodzimierza Kwiecińskiego 8 Dan, w programie którego znalazły się podstawy tradycyjnego karate-do oraz zasady techniki kończącej todome.
Polskiej ekipie udało zwiedzić się również ciekawe miejsca w Erywaniu i jego okolicach m.in.: Kaskadę, ruiny świątyni w Zwartnoc, katedrę w Eczmiadzynie, świątynię w Garni oraz kościół w Geghard.

Poniżej przedstawiamy wyniki Ararat Cup 2018 – reprezentanci Polski:


Kadeci:

Aleksander Bujnowski (Lubelski KKT): 
II miejsce w fuku-go, 
II miejsce w en-bu m/m;

Michał Maślak (UKKT Praga - Południe w Warszawie):
I miejsce w  kumite indywidualnym,
I miejsce w fuku-go,
II miejsce w en- bu m/m


Seniorzy:

Maria Depta:
I miejsce w kata indywidualnym,
I miejsce w kumite indywidualnym;

Agnieszka Sajdutka (AKT Rzeszów): 
I miejsce w fuku-go,
II miejsce w kata indywidualnym

Witold Kwieciński (Łódzka AKT):
I miejsce w kata indywidualnym,
I miejsce w kumite drużynowym

Michał Sowa (MUKS Bytom):
I miejsce w kumite drużynowym,
I miejsce w kumite indywidualnym

Konrad Kardas (Kluczborski KK):
I miejsce w kumite drużynowym

Mateusz Szelągowski (Mazowiecki KKT Nikobushi Grodzisk Mazowiecki):
I miejsce w kumite drużynowym


Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.