• Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas- ZAPRASZAMY ! :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY ! :-)

    ZAPISY do KLUBU ! DOŁĄCZ do NAS !

  • Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

Z A P I S Y

2020/2021

! TRWAJĄ !
 

https://karatetradycyjne.sportsmanago.pl/rekrutacja

 



Licznik

1142100
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
244
266
1579
1037701
5501
6328
1142100

wyniki zawodów

 

 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
w Karate Tradycyjnym
wyniki

Share

Czytaj więcej: 24.10.2015r., Warszawa/Wesoła - Warszawska Olimpiada Młodzieży - wyniki


XXXII Mistrzostwa Europy WTKF w Karate Tradycyjnym
IV Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym
(17-18.10.2015, Wilno)
SUKCESY ZAWODNIKÓW I INSTRUKTORÓW
UCZNIOWSKIEGO KLUBU KARATE TRADYCYJNEGO "PRAGA POŁUDNIE"

Share

Czytaj więcej: XXXII Mistrzostw Europy WTKF w Karate Tradycyjnym - SUKCESY WARSZAWIAN

VII Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
P R A G A  C U P
14.09.2014r. Warszawa, Park Skaryszewski


Dnia 14.09.2014r. (niedziela) w Parku Skaryszewskim w Warszawie odbył się coroczny
Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym "Praga Cup".
W zawodach udział wzięli zawodnicy z Biłgoraja, Otwocka, Lublina, Puław, Kraśnika, Ryk oraz Grodziska Mazowieckiego,
jak i zawodnicy UKKT "Praga Południe" w Warszawie.

Mieliśmy również okazję podziwiać mistrzowski pokaz karate tradycyjnego w wykonaniu instruktorów UKKT "Praga Południe"
Eweliny Pańczyk i Jakuba Głąb oraz instruktora z Puław - Pawła Badzio.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas, ducha walki i wiele pozytywnych emocji ! :)
Do zobaczenia za rok !
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz obejrzenia galerii z zawodów !

Share

Czytaj więcej: 14.09.2014r. Warszawa - PRAGA CUP wyniki

WYNIKI ZAWODÓW.

Share

 

XXXI Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym 

4-9 grudnia 2013, Praga (Czechy)

 

 


Złota reprezentacja – Polacy najlepsi na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym

Share

Czytaj więcej: 04.12-09.12.2013 r. Praga, Czechy - XXXI Mistrzostwa Europy Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i...

Wyniki.

Share

Pobierz wyniki !

Share

Pobierz wyniki.

Share

Wyniki

Share

 

24.03.2013 w Hali OSIR przy ul.Siennickiej odbył się I Turniej "Warsa i Sawy" w Karate Tradycyjnym.

Impreza zgromadziła 293 zawodników z 21 klubów w Polsce.

Oto wyniki rywalizacji w poszczególnych grupach wiekowych:

 

  TURNIEJ WARSA I SAWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W KARATE TRADYCYJNYM 24.03.2013 WARSZAWA
     
Rocznik 2006 i młodsi /9-7 kyu/- dziewczynki KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1.
Zuzanna Rejniak UKKT Praga Południe Warszawa
2. Zofia Koczeska Karate Klub Pruszków
3. .Pola Sokulska UKKT Praga Południe Warszawa
4. Nina Wawszczyk UKKT Praga Południe Warszawa
     
     
Rocznik 2006 i młodsi/9-7 kyu/ - chłopcy KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Bartłomiej Raczyński UKKT Praga Południe Warszawa
2. Jakub Derelkowski UKKT Praga Południe Warszawa
3. Stanisław Piątek MSKT "Ai-Do" Warszawa
4. Bartosz Jakubiec AZ i KT Włocławek
     
     
Rocznik 2005 - 2004 /9-7 kyu/- dziewczynki KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Zuzanna Turczyn Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego
2. Daria Kłapouchy Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
3. Olga Lackorzyńska Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
4. Natalia Wójtowicz Lubelski Klub karate Tradycyjnego
     
     
Rocznik 2005 - 2004 /9-7 kyu/- chłopcy KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Mateusz Nizioła Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
2. Paweł Konopko Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego
3. Jakub Ostrowski AZ i KT Włocławek
4. Maksym Zielaskowski TKKT KUMADE Toruń
     
     
Rocznik 2003 - 2002 /9-7 kyu/- dziewczynki KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Natalia Runowska MSKT "Ai-Do" Warszawa
2. Antonina Wajs UKKT Praga Południe Warszawa
3. Julia Polak Lubelski Klub karate Tradycyjnego
4. Julia Krupa Lubelski Klub karate Tradycyjnego
     
     
Rocznik 2003 - 2002 /9-7 kyu/- chłopcy KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Bartosz Mikołajczewski AZ i KT Włocławek
2. Michał Skwarski UKKT Praga Południe Warszawa
3. Robert Szewczuk UKKT Praga Południe Warszawa
4. Sebastian Chadaj Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego Zamość
     
     
Rocznik 2001 - 2000 /9-7 kyu/- dziewczynki KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Natalia Madej Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego
2. Marta Milewska TKKT KUMADE Toruń
3. Pola Chotyńska AZ i KT Włocławek
4. Ewelina Kwiatkowska AZ i KT Włocławek
     
     
Rocznik 2001 - 2000 /9-7 kyu/- chłopcy KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Jakub Ostrowski Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego
2. Piotr Skarżyński Lubelski Klub karate Tradycyjnego
3. Cezary Skarżyński Lubelski Klub karate Tradycyjnego
4. Maciej Gołaszewski AZ i KT Włocławek
     
     
Rocznik 2006 i młodsi 6 kyu i starsze stopnie- chłopcy KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Antoni Słowiński UKKT Praga Południe Warszawa
2. Maciej Mnich AKT Rzeszów
3. Sebastian Stępień MSKT "Ai-Do" Warszawa
     
     
     
Rocznik 2005 - 2004  6 kyu i starsze stopnie- dziewczynki KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Julia Jaśkowska Lubelski Klub karate Tradycyjnego
2. Amelia Jędrusik UKKT Praga Południe Warszawa
3. Zuzanna Majek UKKT Praga Południe Warszawa
4. Nikola Dałek AZ i KT Włocławek
     
     
Rocznik 2005 - 2004  6 kyu i starsze stopnie- chłopcy KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Mario Sardano UKKT Praga Południe Warszawa
2. Jan Szelągowski UKKT Praga Południe Warszawa
3. Wiktor Wolanin UKKT Janów Lubelski
4. Piotr Korociński UKKT Praga Południe Warszawa
     
     
Rocznik 2003 - 2002  6 kyu i starsze stopnie- dziewczynki KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Wronika Kamieńska UKKT Praga Południe Warszawa
2. Urszula Mnich AKT Rzeszów
3. Katarzyna Szewczuk Lubelski Klub karate Tradycyjnego
4. Małgorzata Szwarc UKKT Praga Południe Warszawa
     
     
Rocznik 2003 - 2002  6 kyu i starsze stopnie- chłopcy KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Oskar Katus UKKT Praga Południe Warszawa
2. Maciej Filipczyk UKKT Praga Południe Warszawa
3. Michał Maślak UKKT Praga Południe Warszawa
4. Kacper Jędrusik UKKT Praga Południe Warszawa
     
     
Rocznik 2001 - 2000  6 kyu i starsze stopnie- dziewczynki KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Agata Kańczukowska Lubelski Klub karate Tradycyjnego
2. Małgorzata Kipczak AKT Rzeszów
3. Anita Jeleń Biłgorajski KKT
4. Julia Wróbel UKKT Praga Południe Warszawa
     
     
Rocznik 2001 - 2000  6 kyu i starsze stopnie- chłopcy KATA INDYWIDUALNE
lp. imię i nazwisko klub
1. Patryk Jarosz Biłgorajski KKT
2. Karol Marek AKT Rzeszów
3. Wojciech Kukiełka Biłgorajski KKT
4. Dariusz Dziwulski AZiKT Włocławek
     
     
Rocznik 1999 - 1998  6 kyu i starsze stopnie- dziewczęta FUKUGO
lp. imię i nazwisko klub
1. Iga Cudziło UKS KT Kraśnik
2. Katarzyna Goch UKKT Janów Lubelski
3. Weronika Wrotek TKKT KUMADE Toruń
4. Laura Jarmuł Lubelski Klub karate Tradycyjnego
     
     
Rocznik 1999 - 1998  6 kyu i starsze stopnie- chłopcy FUKUGO
lp. imię i nazwisko klub
1. Michał Kłosek MUKS Bytom
2. Rafał Sikora UKKT Praga Południe Warszawa
3. Mateusz Lekan Biłgorajski KKT
4. Dawid Stępniak Lubelski Klub karate Tradycyjnego
     
     
Rocznik 1997 - 1996  6 kyu i starsze stopnie- dziewczęta FUKUGO
lp. imię i nazwisko klub
1. Adrianna Bromek Karate Klub Pruszków
2. Laura Zarzeczna Lubelski Klub karate Tradycyjnego
3. Natalia Pęk TKKT KUMADE Toruń
4. Michalina Siemieniecka TKKT KUMADE Toruń
     
     
Rocznik 1997 - 1996  6 kyu i starsze stopnie- chłopcy FUKUGO
lp. imię i nazwisko klub
1. Bartosz Leśko KKT Gdynia
2. Damian Falkowski Karate Klub Pruszków
3. Michał Pyszniak Lubelski Klub karate Tradycyjnego
4. Kamil Bury Lubelski Klub karate Tradycyjnego

 

Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

 

Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.